Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на 2019 рік

 

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 23 серпня 2019 року, схвалено проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

Проект вищезазначеної постанови НКРЕКП разом з обґрунтовувальними матеріалами оприлюднений на офіційному сайті НКРЕКП.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, комунальне підприємство «Міськводоканал» Сумської міської  ради повідомляє, що 5 вересня 2019 року о 16:00 за адресою: м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 (конференц-зал, ІІ поверх) відбудеться відкрите обговорення щодо розгляду проекту постанови НКРЕКП  «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» в частині встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік для КП «Міськводоканал» Сумської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються до 4 вересня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Сумській області, 40007, м. Суми, вул. Охтирська, 18, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також за адресою: КП «Міськводоканал», 40009, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.