Повідомлення про проведення відкритого обговорення

Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо схвалення/затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2021 рік.

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, КП “Міськводоканал” Сумської міської ради повідомляє, що 06 серпня 2020 року о 14:00 у приміщенні актової зали підприємства (м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 (4-й поверх) відбудеться відкрите обговорення (слухання) питання щодо схвалення та затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2021 рік .

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання та обговорення, приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування даного повідомлення про проведення відкритого обговорення за адресою: 40009, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 або на електронну адресу: vodocanal_sumy@ukr.net

Заходи Інвестиційної програми на 2021 рік

Техніко-економічне обґрунтування