Повідомлення про проведення відкритого обговорення (ОНОВЛЕНО)

Повідомлення

про необхідність зміни тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік та проведення відкритого обговорення (слухання) 

 

На виконання  постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866  «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, КП “Міськводоканал” Сумської міської ради інформує споживачів про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік, встановивши їх у наступних розмірах:

 – централізоване водопостачання  

9,24 грн./м3 (з ПДВ), зростання проти діючих у 2018 році тарифів на 20,7 %

– централізоване водовідведення      

7,50 грн./м3 ( з ПДВ),  зростання проти діючих у 2018 році тарифів на 17,9 %

послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)

9,69 грн./ м3 (з ПДВ), зростання проти діючих у 2018 році тарифів на 22,9 %

– послуга з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)        

7,86 грн./ м3 (з ПДВ), зростання  проти діючих у 2018 році тарифів на 20%

 

Зміна тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік зумовлена вимогами чинного законодавства, зростанням вартості електроенергії, реагентів, зростанням рівня заробітної плати, передбаченої змінами до Галузевої угоди, збільшенням  ставок податків та зборів (рентна плата за спеціальне використання води та за користування надрами).

Повідомляємо, що 05 квітня 2018 року о 16:00 у приміщенні актової зали КП «Міськводоканал» Сумської міської ради (м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9, 4-ий поверх) відбудеться відкрите обговорення (слухання) питання щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання та обговорення, приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення даного повідомлення на офіційному веб-сайті КП “Міськводоканал” Сумської міської ради, але не пізніше 04 квітня 2018 року, за адресою: 40009, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Увага! В доповнення до повідомлення, інформуємо, що у зв’язку з черговим зростанням вартості електричної енергії з 2 кварталу 2018 року, яка є однією з основних складових структури тарифу, на виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” КП “Міськводоканал” Сумської міської ради повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використаням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік, які у порівнянні до діючих тарифів пропонується в цілому збільшити:

– на централізоване водопостачання – на 22,7 %, на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – на 24,9%;

– на централізоване водовідведення – на 19,7%, на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – на 21,8 %.

Коригування тарифів на 2018 рік здійснюється з метою приведення їх до економічно обгрунтованого рівня та забезпечення належної організації виробничого процесу.