Працівників водоканалу навчали правил пожежної безпеки

20 грудня на КП «Міськводоканал» відбулися навчання з евакуації та пожежогасіння у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Сумській області Андрій Бур’ян показав на практиці принципи роботи вогнегасників, ознайомив із засобами гасіння вогню та розповів про основні правила поводження під час пожежі.

Працівники дізнались, як не допустити виникнення пожежі, своєчасно її виявити та забезпечити безпечну евакуації людей з палаючих приміщень. Зокрема, водоканальці детально ознайомилися з алгоритмом дій при виникненні пожежі, обговорили первинні засоби пожежогасіння та порядок їх застосування.

Під час заходу було наголошено на великій кількості пожеж в Україні. Так, наприклад, у минулому році сталося більше 78 тисяч пожеж, у вогні загинуло понад  2 тисячі осіб, серед яких 57 дітей.

Такі протипожежні навчання є обов’язковими на підприємстві. Завдяки ним працівники отримують вагомі знання з правил пожежної безпеки, які за потреби допоможуть врятувати життя. Адже будь-яка пожежа починається із загорання, яке інколи здатна ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі.