Працівники сумського водоканалу вибороли друге місце у всеукраїнському конкурсі «Кращий за професією»

 

Працівники сумського водоканалу вибороли друге місце у всеукраїнському конкурсі «Кращий за професією»

У Полтаві провели конкурс на фахову майстерність серед працівників семи водоканалів. У змаганнях взяли участь представники водопровідно-каналізаційних підприємств Полтави, Сум, Кременчука, Кропивницького, Запоріжжя, Черкас та Кривого Рогу.

Загалом свою фаховість продемонстрували 112 учасників. Серед них – слюсарі, електромонтери, електрогазозварники, бухгалтери, контролериабонентського відділу, машиністи автомобільних кранів та екскаваторники.

Конкурсантів оцінювали не лише за правильність виконаних завдань, але й за швидкість та дотримання правил техніки безпеки.

У командному заліку 
 -переможцем стала команда КП ПОР «Полтававодоканал», 
 -друге місце вибороли працівники КП «Міськводоканал» СМР,
 -третє місце посів колектив КП «Кременчукводоканал».

«Я хочу подякувати кожному працівникові підприємства за продемонстровану у конкурсі професійну майстерність і здобуте друге місце серед найкращих працівників водоканалів України. Звичайно, такі заходи додатково мотивують працівників до удосконалення власних вмінь, а найголовніше – популяризують робітничі професії та підіймають престиж нашої роботи. Окрема подяка організаторам – КП ПОР «Полтававодоканал» за ініціативу та високий рівень проведення конкурсу», – зазначив директор КП «Міськводоканал» Анатолій САГАЧ.