Працівники водоканалу взяли участь у міжнародному водному форумі

Минулого тижня в Яремче відбувся міжнародний водний форум

У заході взяли участь представники водної галузі, бізнесу, профільних асоціацій, НКРЕКП, Міністерства розвитку громад та територій України, Держагенства водних ресурсів України, народні депутати, керівники органів місцевого самоврядування, науковці.

У перший день форуму увага зосередилась на обговоренні Національної стратегії водопостачання та водовідведення в рамках Національної стратегії водної політики України. Продовжився захід обговоренням тарифної політики та законодавчих змін.

Загалом у заході взяло участь близько 250 учасників. На форумі було представлено 7 дискусійних панелей, на яких обговорили питання стандартів якості послуг водопостачання та водовідведення, сучасних методів водопідготовки, технічних рішень ресурсо- та енергозбереження.

Під час конференції були проведені Загальні звітно-виборчі збори Асоціації «Укрводоканалекологія», на яких було обрано президента Асоціації – Дмитра Новицького (гендиректор ПрАТ АК «Київводоканал»), віцепрезидента – Андрія Нікітіна (директор КП «Житомирводоканал») та затверджено новий склад Ради Асоціації.

Під час роботи форуму традиційно проводилася галузева виставка технологій та обладнання, на якій учасники експозиції презентували продукцію для сфери водопостачання, водовідведення, теплопостачання та енергозбереження.

Запис трансляції форуму можна подивитись на сторінці Асоціації «Укрводоканалекологія» у Фейсбук https://www.facebook.com/Ukrvodokanal/