КП «Міськводоканал» продовжує модернізацію обладнання

У Сумах КП «Міськводоканал» задля якісного надання послуг споживачам, щороку реалізує інвестиційну програму, вкладаючись в плановий розвиток підприємства, його технологічне переоснащення та впровадження енергозберігаючих технологій на об’єктах. Детальніше в сюжеті телеканалу “ВІДІКОН”

Сумські очисні споруди потребують негайної модернізації

Збудовані в 70-80 роках минулого століття, міські очисні споруди відпрацювали свій технологічний ресурс і наразі становлять серйозну загрозу для довкілля. На повне оновлення складної багаторівневої системи очищення стічних вод у Сумах необхідно 1 мільярд гривень. Детальніше в сюжеті телеканалу “ВІДІКОН”

Сумчани, бережіть воду: у місті не вистачає свердловин для стабільного водопостачання

Питання будівництва нових артезіанських свердловин є нагальним та актуальним. Місту не вистачає води. Особливо, в спекотні літні дні. На сьогодні на стадії завершення розробка проєктно-кошторисної документації на будівництво вкрай необхідної нової свердловини (15 А) на Лепехівському водозаборі. Збувати свердловину коштує близько 30 млн грн. Таких свердловин необхідно пробурити хоча б по одній на 5-ти водозаборах міста. Детальніше в сюжеті телеканалу СТС.

Запобігти екологічній катастрофі: сумські каналізаційні колектори потребують термінової реконструкції

У Сумах через зношеність мереж «Міськводоканал» фіксує масові пориви на самопливних каналізаційних колекторах! Комунальники латають діри та констатують: без серйозних інвестицій безперебійне водопостачання містян може опинитися під загрозою. Детальніше за посиланням.

Модернізація в режимі нон-стоп: КП “Міськводоканал” продовжує оновлювати обладнання

Сумський міський водоканал постійно працює над підвищенням якості очистки стічних вод, оновленням матеріально-технічної бази, створенням належних умов для працівників і запровадженням енергозберігаючих заходів, які б дозволили стримувати зростання тарифів для населення.

Детальніше за посиланням

«Міськводоканал» замінює водопровідну мережу, що обслуговує понад 30 житлових будинків

У господарському віданні КП «Міськводоканал» перебуває 536 км розподільних водогінних мереж, які забезпечують потреби міста. Проте майже половина з них відпрацювали термін експлуатації. Щоб попередити аварійні ситуації та запобігти зменшенню втрат води, КП «Міськводоканал» щорічно поступово замінює зношені ділянки водомереж.

Детальніше в сюжеті телекомпанії СТС