«Міськводоканал» замінює водопровідну мережу, що обслуговує понад 30 житлових будинків

У господарському віданні КП «Міськводоканал» перебуває 536 км розподільних водогінних мереж, які забезпечують потреби міста. Проте майже половина з них відпрацювали термін експлуатації. Щоб попередити аварійні ситуації та запобігти зменшенню втрат води, КП «Міськводоканал» щорічно поступово замінює зношені ділянки водомереж.

Детальніше в сюжеті телекомпанії СТС

У КП «Міськводоканал» – нове сучасне побутове приміщення

Модернізація на часі! Сумський міський водоканал облаштував сучасне та комфортне приміщення для своїх працівників. І планує створення просторого сервісного центру в головному офісі, аби споживачі мали можливість отримувати якісні консультації як телефоном, так і особисто. Детальніше дивіться в матеріалі нашої знімальної групи.

Переглянути відео

Гіпохлорит натрію замість хлору

«Міськводоканал» почав застосовувати сучасні методи знезараження стоків. Необхідне обладнання придбали за кошти державного та міського бюджетів. Крім того, замінюють труби для біологічної очистки та розробляють проєктно-кошторисну документацію для масштабної реконструкції очисних споруд.

Детальніше за посиланням

 

 

 

Проведено робочу нараду щодо реконструкції міських очисних споруд

Під час робочої наради на території станції очисних споруд директор Анатолій Сагач зазначив, що крім часткової реконструкції міських очисних, також необхідно виконати роботи з гідродинамічного очищення русла річки Псел від накопичень донного мулу на ділянці від місця скиду очищених стічних вод на відстань 3500 метра за течією.
Детальніше у сюжеті ТРК “Відікон”