Запобігти екологічній катастрофі: сумські каналізаційні колектори потребують термінової реконструкції

У Сумах через зношеність мереж «Міськводоканал» фіксує масові пориви на самопливних каналізаційних колекторах! Комунальники латають діри та констатують: без серйозних інвестицій безперебійне водопостачання містян може опинитися під загрозою. Детальніше за посиланням.

Модернізація в режимі нон-стоп: КП “Міськводоканал” продовжує оновлювати обладнання

Сумський міський водоканал постійно працює над підвищенням якості очистки стічних вод, оновленням матеріально-технічної бази, створенням належних умов для працівників і запровадженням енергозберігаючих заходів, які б дозволили стримувати зростання тарифів для населення.

Детальніше за посиланням

«Міськводоканал» замінює водопровідну мережу, що обслуговує понад 30 житлових будинків

У господарському віданні КП «Міськводоканал» перебуває 536 км розподільних водогінних мереж, які забезпечують потреби міста. Проте майже половина з них відпрацювали термін експлуатації. Щоб попередити аварійні ситуації та запобігти зменшенню втрат води, КП «Міськводоканал» щорічно поступово замінює зношені ділянки водомереж.

Детальніше в сюжеті телекомпанії СТС

У КП «Міськводоканал» – нове сучасне побутове приміщення

Модернізація на часі! Сумський міський водоканал облаштував сучасне та комфортне приміщення для своїх працівників. І планує створення просторого сервісного центру в головному офісі, аби споживачі мали можливість отримувати якісні консультації як телефоном, так і особисто. Детальніше дивіться в матеріалі нашої знімальної групи.

Переглянути відео

Гіпохлорит натрію замість хлору

«Міськводоканал» почав застосовувати сучасні методи знезараження стоків. Необхідне обладнання придбали за кошти державного та міського бюджетів. Крім того, замінюють труби для біологічної очистки та розробляють проєктно-кошторисну документацію для масштабної реконструкції очисних споруд.

Детальніше за посиланням