Про проведення відкритого обговорення

 КП «Міськводоканал» повідомляє про проведення другого відкритого обговорення щодо розгляду проекту постанови НКРЕКП  «Про схвалення Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської  ради на 2018 рік»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 15 лютого 2018 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської  ради на 2018 рік».

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради на 2018 рік та обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднений на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, КП «Міськводоканал» СМР повідомляє, що зауваження і пропозиції приймаються у письмовому або електронному вигляді до 10 год. 00 хв. 21 березня 2018 року за адресою: НКРЕКП, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відкрите обговорення щодо розгляду проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської  ради на 2018 рік» відбудеться о 15:00 год. 00 хв. 22 березня 2018 року за адресою: КП “Міськводоканал”, 40009, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 (конференц-зал).

Зацікавлені особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, мають подати заявки до Сектору НКРЕКП у Сумській області у письмовій формі до 10 год. 00 хв. 21 березня 2018 року за адресою: 40007, м. Суми, вул. Охтирська, 18, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (копію – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)