Профільна депутатська комісія вивчала роботу водоканалу

“Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку провела чергове засідання на базі КП «Міськводоканал».

Як зазначила голова комісії Вікторія ГРОБОВА, візит депутатів було здійснено відповідно до плану роботи постійної комісії на 2017 рік. Розглядали одне питання порядку денного – аспекти роботи КП «Міськводоканал».

Члени профільної комісії заслухали звіт директора підприємства Анатолія САГАЧА, обговорили основні проблеми та шляхи вдосконалення роботи підприємства.

Фахівці водоканалу презентували депутатам роботу створеної геоінформаційної системи (ГІС), до якої занесено не лише водопровідні та каналізаційні мережі, але й усі дані по абонентах, виконаних аваріях, балансовому розмежуванню тощо. Членам комісії було продемонстровано як за лічені хвилини, без виїзду на місце, можливо прорахувати будівництво водопроводу чи каналізації за будь-якою адресою у місті (з урахуванням геодезії, відстані до найближчого колодязя, необхідного тиску, відповідного діаметру труб тощо). Також депутатам показали, яким чином можливо здійснити моделювання зон впливу водозаборів та як розраховується тиск у мережах для підтримки гідравлічного балансу в місті…”, інформує Інформаційний портал Сумської міської ради

Далі за посиланням:

https://www.smr.gov.ua/uk/novini/miska-vlada-news/5849-profilna-deputatska-komisiya-vivchala-robotu-vodokanalu.html