Щоб не бігати на двір

За тиждень до диспетчерської служби КП «Міськводоканал» надходить понад 100 викликів з проханням прочистити дворову каналізацію. Під час виконання робіт працівниками підприємства з каналізації вилучаються купи побутового сміття.

«Ми неодноразово зверталися до споживачів з проханням не використовувати унітаз в якості сміттєпроводу, проте безрезультатно. Вкотре людський фактор стає основним у черговому засміченні побутової каналізації, – зазначає начальник дільниці каналізаційних мереж Михайло Гевліч. – Найчастіше виїжджаємо до будинків по вул. Івана Сірка (№№ 4,6, 10); вул. Миру (№№ 24,26), вул. Героїв Крут (50, 63, 63а, 82а,б,в), вул. Інтернаціоналістів (№№ 55а,б, 57, 63), пр. Курський (№№ 115, 131, 133), вул. Новомістенська (№№ 12, 22, 24, 25, 26, 31).

Проблема засмічення каналізації несе з собою масу незручностей: витікання нечистот через унітаз, затоплення підвальних приміщень, неприємний запах. Особливо це актуально у багатоповерхівках, коли від засмічення на одній ділянці страждають мешканці багатьох квартир.

КП «Міськводоканал» вкотре звертається до сумчан з проханням використовувати систему каналізації за призначенням, щоб не створювати зайвих незручностей ні собі, ні сусідам.