Щодо здійснення періодичної повірки

  

     29 січня 2016 року набрала чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.11.2015 р. № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг”. Згідно з постановою до структури тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення включені витрати на послуги з монтажу/демонтажу засобів обліку холодної води, в тому числі періодичної повірки.

З метою запобігання проявам корупції та розвитку добросовісної конкуренції, враховуючи вимоги законів України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», КП «Міськводоканал» вирішено провести відповідні процедури закупівель послуг сторонніх організацій з періодичної повірки та обслуговування квартирних засобів обліку води, які є власністю фізичних осіб.

    Щойно будуть відомі результати проведення відкритих торгів та визначено переможця, КП «Міськводоканал» зможе виконувати всі покладені на нього обов’язки щодо здійснення періодичної повірки лічильників.

Після проходження тендерної процедури тим споживачам, які з 29 січня 2016 року самостійно здійснили повірку засобів обліку холодної води, КП “Міськводоканал” компенсує затрачені кошти за наявними платіжними квитанціями (за рахунок майбутніх платежів за комунальні послуги з водопостачання та водовідведення).

Нагадуємо, що для мешканців приватного сектору Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повірка водомірів холодної води до структури тарифу не включена.

Також звертаємо увагу споживачів, які вважають за необхідне укласти/переукласти договір з КП «Міськводоканал». З цього питання їм необхідно звернутися до каб. 4 (1-ий поверх підприємства) за адресою вул. Білопільський шлях, 9. При собі мати копію паспорта та ідентифікаційного коду власника, а також копію довідки про склад родини з житлово-експлуатаційної організації.