Студенти СумДУ відвідали Пришибський водозабір

Сьогодні до Пришибського водозабору  КП «Міськводоканал» завітали студенти 4 курсу факультету технічних систем  і енергоефективних технологій  СумДУ на чолі з викладачем кафедри прикладної гідроаеромеханіки, а в минулому директором водоканалу  Миколою Сотником.

Під час екскурсії студенти не лише ознайомилися із історією розвитку водопостачання нашого міста, але й побачили  резервуари чистої води та стали свідками щоденного забору проб води, який проводять пробовідбірники підприємства.

Майстер водонасосної станції Тетяна Кахерська  розповіла про роль водозаборів та про охорону цих стратегічних об’єктів. За її словами, на станціях встановлені камери спостереження та в нічний час чергують представники поліції.

Та найбільше зацікавив майбутніх спеціалістів у галузі енергетичного менеджменту машзал Пришибської ВНС, де встановлені потужні насоси.

Студенти висловили вдячність майстру  ВНС Тетяні Кахерській за змістовну розповідь, Миколі Сотнику за організацію екскурсії та сприяння в її проведенні, керівництву водоканалу за надану можливість відвідати об’єкти підприємства.