Сумський водоканал здійснює планову ревізію обладнання системи подачі води

Для подачі сумчанам питної води з підземних джерел у технологічній схемі водопостачання задіяні насоси І-го, ІІ-го та ІІІ-го підйомів. Саме глибинні насоси першого підйому на шести водозаборах міста качають воду із артезіанських свердловин до шістнадцяти резервуарів чистої води. Насосами шістьох станцій другого підйому вода із резервуарів подається до осель споживачів. Від 5-го поверху і вище вода підкачується насосами станцій третього підйому, а також центральними тепловими пунктами (ЦТП), які не перебувають на балансі підприємства.

Для забезпечення належної безаварійної роботи водопровідної системи, стабільної подачі води та її розподілення по споживачам працівниками водоканалу здійснюються роботи планово-попереджувального характеру на своїх об’єктах. Нещодавно регламентні роботи проведено на станціях ІІІ-го підйому.

«Водоканал уже модернізував обладнання на усіх семи станціях ІІІ-го підйому, встановивши замість існуючого енергоємного застарілого обладнання сучасні, енергозберігаючі підкачуючі насосні станції виробництва фірми “Wilo”. Тепер відповідно до графіків здійснюється комплекс заходів на підтримання експлуатаційних, раціональних техніко-економічних режимів роботи обладнання. В обов’язковому порядку підтримується належний санітарний стан приміщень насосних станцій», – поінформував директор Анатолій Сагач.