Триває дезінфекція резервуарів чистої води

До уваги шановних споживачів!
4 квітня проводилася промивка та подальша дезінфекція розчином хлорного вапна резервуару чистої води на Тополянському водозаборі. 6 квітня резервуар було запущено в роботу. Звертаємо Вашу увагу, що відчутний запах хлорки при споживанні холодної води 6 та 7 квітня – явище тимчасового характеру, адже вода для сумчан піднімається з артезіанських свердловин і не потребує хлорування. Після дезінфекції, перед подачею води в місто, фахівцями лабораторії підприємства беруться проби води з резервуару та насосу ІІ підйому. Якщо вода відповідає якісним показникам і немає жодних перевищень допустимих норм, резервуар включається в лінію.

З 6 по 10 квітня роботи по промивці та дезінфекції резервуарів чистої води на Тополянському водозаборі будуть продовжені.  В ці дні у мешканців Курського мікрорайону, с.Н.Піщане, Веретинівки можуть бути короткочасні перебої з водою, а по завершенні робіт – вода, можливо, буде мати запах хлору.

Промивка резервуарів чистої води на водозабірних станціях КП «Міськводоканал» здійснюється планово з метою збереження якісного водопостачання споживачів. Вибачте за тимчасові незручності!