Увага! Шахраї!

 

Останнім часом на підприємство почали надходити повідомлення від мешканців Курського мікрорайону та  Хіммістечка, що нібито по домівках почали ходити представники водоканалу, які хочуть укласти або перевірити вже укладений договір. Таким чином, шахраї, видаючи себе за працівників КП «Міськводоканал», потрапляють до помешкань споживачів, у яких, як з’ясовується потім, зникають цінні речі.

Адміністрація КП «Міськводоканал» просить сумчан бути обачними і не втрачати пильність!

Памятайте, працівники водоканалу не приходять до помешкань громадян з проханням сплатити послуги з водопостачання та водовідведення, зробити повірку або заміну лічильника, встановити побутові прилади на крани, укласти договір тощо. Уся необхідна споживачу інформація (в тому числі попередження про порушення договірних зобов’язань) повідомляється поштою і обов’язково містить контактний телефон для зворотнього зв’язку.

 Тому, якщо до вас завітала особа, котра назвалась працівником водоканалу, в першу чергу, попросіть її пред’явити посвідчення, також  зателефонуйте на підприємство, щоб з’ясувати обставини даного візиту.

 У випадку відмови від надання зазначених документів або при відсутності їх у працівника підприємства, повідомляйте про такі факти міліцію.