В Яремче пройшла XIІІ Міжнародна конференція

З 6 по 11 лютого в м. Яремче пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України». Проведений захід був частиною Міжнародного господарського форуму «Смарт-місто та екосистема».

Конференція стала 13-ою традиційною зимовою зустріччю, яка зібрала в Прикарпатті керівників та фахівців підприємств водопровідно-каналізаційної галузі, теплопостачальних підприємств, представників центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників науково-дослідних установ та бізнесу України. В роботі міжнародного заходу взяли участь ряд національних партнерських асоціацій та водні асоціації інших країн.

IMG 7950

У рамках конференції відбулися засідання круглих столів, експертні дискусії в панелях, змістовні презентації, офіційні зустрічі.

Учасники обговорили питання щодо особливостей оплати комунальних послуг споживачами залежно від обраної ними моделі договірних відносин, формування платіжних документів за комунальні послуги, особливості співпраці з управителями. Дискутували з проблемних питань розвитку інфраструктури міст, трудової міграції, інвестиційної діяльності, подолання кризових явищ в галузі ЖКГ.

IMG 7993

 

Неабияку увагу в цьому році було приділено питанню підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня працівників галузі.

«На сьогодні відчувається брак кадрів, особливо інженерних і робітничих. Сьогодні середній вік працівника у сфері ВКГ перевищує 50 років. Тому, першочергово ми повинні звернути увагу на підвищення престижності професії, фахову підготовку молодих кадрів, підвищення кваліфікації наших працівників»,   – заявила віце-президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Ольга Бабій.

Під час конференції були проведені засідання Ради та Загальні збори Асоціації «Укрводоканалекологія», на яких було затверджено план пріоритетних спільних дій учасників профільного об’єднання на поточний рік. Серед підприємств водопровідно-каналізаційної галузі було проведено жеребкування та визначені команди-суперники у змаганні з міні-футболу, що відбудеться 27-28 квітня у м. Кременчук. За вклад у розробку нормативної бази директори водоканалів були відзначені подячними листами.

28052750 1259574714176424 1783075055 n 1

Під час роботи конференції традиційно проводилася галузева виставка технологій та обладнання, на якій учасники експозиції презентували продукцію для сфери водопостачання, водовідведення, теплопостачання та енергозбереження. За результатами конференції учасниками було ухвалено резолюцію.

IMG 7953

Загалом у конференції взяли участь близько 400 учасників.