Відбулася робоча зустріч з представниками НЕФКО

У Києві відбулася чергова робоча зустріч щодо впровадження проекту НЕФКО у водному секторі України

У заході взяли участь представники водоканалів, органів місцевого самоврядування, НЕФКО та Представництва ЄС в Україні.

На вимогу НЕФКО міста-учасники проекту повинні створити так звані Групи реалізації проекту. У місті Суми до складу такої робочої групи увійшли фахівці водоканалу, департаменту інфраструктури міста та департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради. Очолить Групу реалізації проекту у місті Суми директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач.

У ході робочої зустрічі обговорили питання організації роботи Груп під час проектного циклу. Проте основну увагу цього разу приділили питанню застосування правил здійснення закупівель відповідно до Рамкової Угоди між НЕФКО та Урядом України.

Нагадаємо, що з метою забезпечення високої ефективності очистки та захисту навколишнього середовища, КП «Міськводоканал» вдалося досягти домовленостей з представниками НЕФКО щодо виділення 2 млн євро для виконання часткової реконструкції каналізаційних очисних споруд міста Суми. Проектом передбачено реконструкцію 3-ої та 4-ої черги з модернізацією пісковловлювачів, відстійників (первинних та вторинних), споруд аерації та мулонасосної станції. На сьогоднішній день вже розроблено та погоджено технічне завдання, а також оголошена закупівля на розробку проектно-кошторисної документації для запланованої реконструкції міських очисних споруд.