Відбулися чергові змагання санпостів

        

           3 червня 2016 року відбулися чергові змагання санітарних постів підприємств, організацій та установ міста Суми. Брала участь у змаганнях і команда КП «Міськводоканал» Сумської міської ради.

         Змагання проходили у два етапи. На першому етапі відбулася перевірка оснащення санітарних постів, його якості, уміння користуватися медичними препаратами та засобами аптечки санітарного поста та засобами індивідуального захисту. Другий етап включив у себе проведення практичного тесту по визначенню ступеня володіння практичними навичками особового складу санітарного поста при наданні долікарської допомоги постраждалим в різних надзвичайних ситуаціях.

Особовий склад санітарного посту КП «Міськводоканал» Сумської міської ради на кожному етапі змагань продемонстрував достатній рівень підготовки до виконання завдань за призначенням.

         За підсумками змагань, за найкращу укомплектованість медикаментами, перев’язувальними засобами та лікарським майном, санітарний пост КП «Міськводоканал» Сумської міської ради був нагороджений грамотою  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області.