Водоканал готується до весняного сніготаяння

 

Міськводоканал заздалегідь готується до роботи у повеневий період. На підприємстві виконуються необхідні заходи щодо попередження можливих небажаних наслідків під час весняного потепління та інтенсивного таяння снігів.

«Через весняну повінь завжди виникає загроза підтоплення та руйнування будівель, просідання ґрунту, виникнення аварій на інженерних мережах. Щовесни головним нашим завданням є посилення контролю за дотриманням технологічних режимів роботи на усіх об’єктах, щоб мешканці міста продовжували безперебійно отримувати послуги», – коментує директор Анатолій САГАЧ.

Фахівцями водоканалу виконується низка планових протиповеневих заходів. У понижених місцях здійснюється глушка сифонів на водорозбірних колонках, герметизація колодязів та камер. Додатково обстежуються дюкери колекторів та перевіряється аварійний випуск на КНС-2.

У весняний період посилюється контроль з боку лабораторії підприємства за якістю питної води, збільшується кількість відбору проб (на насосних станціях, водомережах, з водорозбірних колонок).

Перевіряється надійність роботи підйомних механізмів, силового устаткування, обстежуються кабельні лінії, приводиться у готовність автотехніка та обладнання для відкачування талих вод.

На підприємстві забезпечено запас хлорного вапна та піску, проведено відповідний інструктаж у виробничих підрозділах.