Водоканал привітали зі 123-ю річницею

15 вересня у КП “Міськводоканал” відбулися урочистості з нагоди 123-ї річниці з дня заснування підприємства. Директор водоканалу Анатолій САГАЧ привітав присутніх та нагородив грамотами найкращих працівників.

«Усі ми – один великий колектив, завдяки якому сумчани отримують послуги, а підприємство працює та розвивається. Безумовно, це результат щоденних зусиль кожного працівника. Не зважаючи на всі складнощі сьогодення, водоканальці не втрачають ні відповідальності, ні працездатності. І сьогодні в день народження водоканалу ми маємо нагоду отримати привітання, відзначити кращих, а я маю можливість подякувати кожному з Вас за Вашу віддану та сумлінну працю», – зазначив у своєму виступі директор Анатолій САГАЧ.

Під час урочистих заходів із вітальними словами до господарів свята звернулися заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр ЖУРБА, директор департаменту інфраструктури Григорій ЯРЕМЕНКО, голова обласної профспілки працівників житлово-комунального господарства Тетяна МАСЕНКО.

На святкування 123-ї річниці до водоканалу завітали екс-очільники підприємства: Василь ГУРА, Микола СОТНИК, Петро КОНДРОВ, Володимир ГНАПОВСЬКИЙ.

IMG 6737

Студенти Сумського вищого училища мистецтв i культури ім. Д.С. Бортнянського привітали присутніх святковим концертом.

IMG 6652 3

IMG 6657