З робочим візитом до КП «Кременчукводоканал» приїхали колеги з КП «Місьководоканал» Сумської міської ради

22 червня 2018 року до КП «Кременчукводоканал» з робочим візитом приїхали колеги з КП «Місьководоканал» Сумської міської ради – начальник очисних споруд Юрій Пасьовін, інженер-технолог очисних споруд Вікторія Авдієнко та інженер-хімік Ірина Забара. Метою візиту було ознайомлення з роботою реконструйованих Лівобережних каналізаційних очисних споруд (КОС) м.Кременчука.


Свого часу КП «Кременчукводоканал» взяло участь в інвестиційному проекті «Розвиток міської інфраструктури» із залученням фінансового ресурсу Міжнародного банку реконструкції та розвитку. За ці кошти було здійснено реконструкцію відстійників, відновлено залізобетоні та металеві конструкції об’єктів очисних споруд, кардинально змінена система біологічної очистки стічних вод, виконано величезний обсяг робіт з реконструкції грабельного відділення, замінено насосне та компресорне обладнання.
На початку сьогоднішньої зустрічі заступник директора технічного Роман Міхєєв розповів сумським колегам про загальну характеристику системи водовідведення міста та служби контролю за якістю стічних вод на підприємстві. Одними з найголовніших тем, які піднімалися при обговоренні, були якісні показники стічних вод, що поступають на очищення, та гідробіологічний склад мікроорганізмів системи біологічної очистки. Надалі інженером-технологом КОС Наталією Сорокою та начальником дільниці КОС Андрієм Тупигіним була проведена екскурсія по очисним спорудам, в ході якої візитери ознайомились з роботою компресорної станції, системою диспетчерського керування за базі «SCADA» та роботою хіміко-бактеріологічної лабораторії КОС.

118