ЗМІ про нас: "У Сумах відбулась всеукраїнська нарада фахівців водопровідно-каналізаційної галузі""

«Впевнено можна сказати, що вода – це життя. І саме тому ваша робота є такою важливою для людей. Рівень форуму просто вражає. До нашого міста з’їхались представники всіх водоканалів України. І не даремно, адже сьогодні КП «Міськводоканал» є одним із передових в країні – і це без перебільшень. Тож хочу подякувати керівництву підприємства та його працівникам за щоденну роботу, спрямовану на збереження, розвиток та модернізацію водопровідного господарства», – зазначив у вітальному слові Олександр Лисенко.

З метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, 1-2 грудня у Сумах провели нараду «Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення».

В обговоренні даного питання взяло участь понад 160 учасників…” Далі за посиланням (Інформаційний портал Сумської міської ради, додано відео та фото):

https://www.smr.gov.ua/uk/novini/podiji/4674-u-sumakh-vidbulas-vseukrajinska-narada-fakhivtsiv-vodoprovidno-kanalizatsijnoji-galuzi-ukrajini.html